Finanční poradce

Marcela Ondráčová

„Pomáhám lidem se zorientovat v džungli finančních produktů a úspěšně zhodnocovat jejich úspory.“

lady-accountant
Služby

S čím vám mohu pomoci

#1

Hypotéky

Věřím, že pro spoustu lidí je hypotéka jako bludiště. Já vás jím provedu nejen přes výběr banky, ale i přes následné čerpání a splácení. Seznámím vás s fungováním úroků, bonity i různých metodik. Na základě vašich potřeb společně najdeme to nejlepší řešení.

#2

Pojištění

S pojištěním se prostě lépe dýchá. Sedli byste snad do auta, co nemá povinné ručení? Vím, po jakém pojištění mám sáhnout, a vím, jak škody hlásit. Vy nemusíte už pojištění řešit a bát se, že Vám pojišťovna nezaplatí.

#3

Investice & spoření

Pomocí investic zhodnotíte svoje volné finance. Výhodou investic je nízká časová náročnost a na dlouhém horizontu solidní zhodnocení. Já se svými klienty sleduji pravidelně vývoj a dokážu vysvětlit, co se zrovna děje.

Reference

Co říkají mí klienti

Když potřebuji nějaké informace ze světa financí, vždy se obrátím na paní Ondráčovou. Můžeme se bavit otevřeně a vždy mně pomůže najít optimální řešení.
Igor Pasterouš
Naše zkušenosti jsou vynikající, nikdy nebyl žádný problém a jsme velice spokojení. Totéž platí i o ochotném a spolehlivém investičním poradci paní Ondráčové, která je v jednání věcná a nápomocná.
Monika Halová
S Marcelkou mě baví spolupracovat z následujících důvodů: Dozvím se důležité věci nenásilnou formou a někdy i zábavně a vtipně. Největší užitek vidím hlavně v úspoře času a servisní info o produktech a možnostech na finančním trhu.
Adam Hrachovec

Kontaktní údaje

Telefon

+420 777 633 654

Email

marcela@ondracova.cz

Adresa

Staroměstské náměstí 4/1, Praha 1-Staré Město